מיטב כותב חוויה אישית על גלישה

קוראים לי מיטב גר ברמת השרון. אני לא בדיוק זוכר מתי התחלתי לגלוש אבל זה היה בגיל מאוד צעיר בערך 3. מי שדחף אותי לגלישה זה התחיל מסבא שלי טופסי, הדודים אוריאן ואמור ובטח אמא ואבא שתמיד היו איתי בתוך המים. Vaijuebeaumandmu המון שנים הייתי שחיין מקצועי וזה לקח לי המון זמן מהחיים ולא היה לי כל כך זמן להקדיש לגלישה רק בגלל הרצון החזק שלי לשמור על היותי גולש אז בכל הזדמנות שניתנה לי הייתי בים. גם עם הייתי אחרי אימון בוקר בשחייה ואז בלימודים הייתי מוצא את הזמן לברוח קצת לים ולחזור לאימון ערב בבריכה, כל שבת שלא היה תחרויות ואימונים אהבתי ללכת לים ולהיות המון שעות בתוך המים ולגלוש. המון שנים הדודים שלי רצו למשוך אותי לגלישה שאני יהיה יותר עמוק בפנים ולא רצו לראות אותי שחיין. לצערי בגיל 16 זה קרה עברתי פציעה בכתף, לשחייה לא הייתי יכול לחזור ומאז עברתי שינוי גדול ואני גם חושב שהכל בסופו של דבר היה לטובה. מהתקופה ההיא אני מחובר לים אני חי ונושם אותו אני משתדל להיות או לראות את הים בכל יום כדי לשאוב ולקחת ממנו את האנרגיה אני חי אותו כל רגע ביום.  מבחינתי האהבה שלי לים זה השקט והרוגע הנח שיש בים.

החוף הביתי שלי:

חוף טופסי צפון(הילטון) זהו החוף הביתי שלי ובדרך כלל אני נמצא בו, בחוף הזה התחלתי לגלוש ומאז אני בחוף הזה. אני אוהב את החוף הזה בשל השבירה החזקה שלו על שבירת ריפ שנותנת צינורות חזקים.חופים שאני אוהב לגלוש בארץ: חוף טופסי (דרום)בימים נמוכים אחד החופים שאני הכי רוצה להיות בהם. חוף פרישמן אני אוהב ללכת בימים של סערות לפעמים עובד מצויין. חוף המרינה בהרצליה כשיש סערות חזקות והים בלאגן והרוח נותנת בראש אני אוהב להיכנס שם למים ולרדת מפלצות.

הייתי בחול בכמה מקומות כמו מלדיבים סרילנקה טנריף מקסיקו קוסטה ריקה קליפורניה.(אין דבר יותר כיף לטייל ולראות גלים מושלמים בעולם ולפגוש תרבויות אחרות משלך). אני בעקרון מאוד אוהב ספורט וגלישה זה מה שמחבר את השילוב של הספורט והחיבור של הטבע מבחינתי זה השיא וכשתה תופס את האנרגיה המטורפת הזאת שנמצאת מתחת לגלשן שלך זה נותן את ההרגשה הכי טובה בעולם ושום דבר לא יכול להשתוות לזה אני פשוט אוהב את זה…..                                  כרכגע אני עובד כמדריך גלישה ושחייה. מגיל צעיר מאוד אני עובד יחד עם אוריאן במרכז טופסי, בשבילי זה הדבר הכי טוב והכי כיף לעשות אני גם נמצא במקום שאני הכי רוצה והכי אוהב וגם התחושה שאני יכול להעביר לכל אדם אחר ממה שאני כל כך אוהב ולחלוק אתו את זה , זה נותן תחושה ממש טובה…. החלום שלי זה לטייל בכמה שיותר מקומות בעולם ולראות כמה שיותר סוגי שבירות שקיעות וזריחות,,,,מקווה להגשים אותו….ולבנתיים אנ מאחל לנו שבארץ הקטנה שלנו יהיה כמה שיותר ימים של גלים וכיף.

zp8497586rq
Print Friendly, PDF & Email

Comments Closed

תגובה אחת בנושא “מיטב כותב חוויה אישית על גלישה”

סגור לתגובות.