ליפני שנכנסים למים העמידה על הגלשן

לפני שנכנסים למים

תרגול העמידה על הגלשן

העמידה צריכה להיות מהירה ביותר.  הסתכל על הגולשים.  הם חותרים  לתוך הגל וקופצים לעמידה.  על  זה כדאי להתאמן לפני הכניסה למים.

שכב  על הבטן כשהפנים לכוון הרצפה .  דחוף את עצמך עם הידים כלפי מעלה כמו בשכיבת סמיכה, מרפקים כלפי חוץ.  משקל גופך עובר לידים ואז הרגלים מרחפות למצב עמידה.  הרגל האחורית תהיה מעל האזור של החרבות שבגלשן ,  הרגל הקדמית בקו אחד עם הכתף הקדמית.התאמן על פעולה זאת מספר רב של פעמים עד שהפעולה תתבצע באופן טבעי לגמרי ללא כל מאמץ.    שתי כפות הרגלים צריכות להיות מונחות על השדרית של הגלשן.  כלומר , מרכז הגלשן.  במדה והרגל האחורית שלך היא  הרגל הימנית אתה נחשב לגולש  REGULAR  .  במידה והרגל השמאלית היא מאחר,  אתה נחשב לגולש   GOOFY .

שעווה

אם  השעווה על הגלשן שלך חלקה,  או שיש מקומות שאינם מכוסים בשעווה ואתה אמור לשכב עליהם או לעמוד עליהם,  תמרח שעווה באופן שיווצר על הגלשן משטח של גבשושיות שעווה.  על הרבע הקדמי של הגלשן, אין צורך למרוח שעווה.  השעווה נמסה,  שמור על הגלשן בצל כאשר החלק הקדמי אינו פונה כלפי השמש,  כאשר אינך משתמש בגלשן.

הליש

וודא שאין קשרים בליש ושים את הרצועה של הליש על הרגל האחורית באזור הקרסול.  הרצועה צריכה להיות צמודה אבל לא הדוקה.  החבל שיוצא מהרצועה צריך להיות מופנה  אחורה

Print Friendly, PDF & Email

Facebook comments:

כתיבת תגובה